Specjalista obsługi klienta
Data dodania: 2014.11.20

Nr referencyjnyF-696
StanowiskoSpecjalista obsługi klienta
BranżaObsługa Klienta
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe
• Znajomość języka francuskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikatywne, umiejętność i chęć rozmawiania przez telefon
• Umiejętność budowania i pogłębiania relacji z klientami już pozyskanymi
• Inicjatywa, otwartość w kontaktach
• Silna motywacja do osiągania celów
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Zakres obowiązkówObowiązki:
• Przygotowywanie ofert oraz wycen tłumaczeń
• Organizowanie współpracy z tłumaczami
• Utrzymywanie kontaktów z klientami, obsługa CRM
• Praca z klientami zagranicznymi, głównie francuskimi
Oferowane warunkiOferujemy:
• Pracę na pełen etat
• Umowę o pracę
• Ciekawą pracę w środowisku wielojęzycznym
• Pracę biurową w Warszawie

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: hl@dories-aria.com. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.