Specjalista w Biurze Audytu
Data dodania: 2020.03.05

Nr referencyjnyF-1088
StanowiskoSpecjalista w Biurze Audytu
Branża
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania
Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za:
•przeprowadzanie audytów wewnętrznych, zgodnie z zakresem tematycznym i czasowym
•realizację innych zadań powierzonych przez przełożonego, związanych z realizowanymi procesami
•koordynowanie audytów prowadzonych przez zespoły audytowe w PKP S.A. oraz spółkach Grupy PKP
•przygotowywanie programów audytów zapewniających i doradczych
Zakres obowiązków
Czego oczekujemy od Ciebie?
•wykształcenia wyższego
•znajomości zagadnień związanych z realizacją audytów wewnętrznych
•znajomości zagadnień związanych z analizą ryzyk
•mile widziane znajomości zagadnień, dotyczących inwestycji
•gotowości i otwartości na poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji w zakresie audytów wewnętrznych
•bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
•dokładności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań
•systematyczności oraz umiejętności samodzielnego organizowania i priorytetyzacji przydzielonych zadań
•umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych niezbędnych do terminowej i adekwatnej realizacji powierzonych zadań
Oferowane warunki
Co możemy Ci zaoferować?
•wdrożenie do pracy, które umożliwi Ci samodzielność
•pracę w miłej atmosferze i świetnie zgrany zespół
•dobrą lokalizację miejsca pracy - siedziba Spółki tuż przy Dworcu Zachodnim
•ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny
•dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku
•dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne
•udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego
z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników
•umowę o pracę na zastępstwo