Sprzedawca w sklepie firmowym adidas Poland
Data dodania: 2017.04.07

Nr referencyjnyF-944
StanowiskoSprzedawca w sklepie firmowym adidas Poland
Branża
Miejsce pracy
Województwo
Typ oferty
Wymagania* min. 2 – letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
* dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu pracy
* zainteresowania sportem – warunek konieczny
* dobrej znajomości języka angielskiego
* bardzo wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
Zakres obowiązków
Oferowane warunki* ciekawą pracę w międzynarodowej marce sportowej
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagradzania i rozbudowany pakiet socjalny (karta medyczna & sportowa, ubezpieczenia)
* system profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
* szanse rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, visual merchandisingu, tworzenia i prowadzenia szkoleń
* zniżki pracownicze na zakupy w sklepach firmowych
* przyjazną atmosferę pracy