Staż: Public Relations i Marketing Internetowy
Data dodania: 2011.04.12

Nr referencyjnyF-306
StanowiskoStaż: Public Relations i Marketing Internetowy
BranżaEdukacja/Szkolenia
Miejsce pracyWarszawa, Górczewska 228/33
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaZ TWOJEJ STRONY POTRZEBUJEMY:

- Umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną, pisania w sposób ciekawy, poruszający czytelnika treścią i formą (mile widziane osoby z polonistyki, psychologii, socjologii, filologii)
- Kreatywności – rozumianej jako umiejętność i chęć poszukiwania nowych sposobów na rozwiązanie problemu lub osiągnięcie celu
- Entuzjazmu, pozytywnego nastawienia, otwartości na ludzi
- Chęci uczenia się biznesu
- Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym
Zakres obowiązkówDO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO M.IN.:

- Redagowanie ofert oraz treści na stronach internetowych firmy (4grow.pl oraz akademia.4grow.pl) przy pomocy CMS (Content Management System)
- Organizowanie akcji promocyjnych z wykorzystaniem mediów społecznościowych
- Pozycjonowanie stron firmy w oparciu o SEO (Search Engine Optimization) i SEM (Search Engine Marketing)
- Promocja usług firmy wśród potencjalnych klientów
- Współudział w definiowaniu nowych kanałów promocji firmy
Oferowane warunkiZ NASZEJ STRONY OFERUJEMY CI:

- Pracę w przyjaznej i inspirującej atmosferze
- Możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, szególnie przekazanie bogatego know how z obszaru Twoich zadań
- Wynagrodzenie 890 zł brutto z tytułu umowy o staż z Urzędem Pracy, jeżeli spełniasz dodatkowe warunki:
- posiadasz status osoby bezrobotnej (zarejestrowany przez Urząd Pracy) i
masz nie więcej niż 25 lat lub
- masz nie więcej niż 27 lat i ukończyłeś/łaś szkołę wyższą nie później niż rok temu (liczy się 12 miesięcy od daty na dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły)
- Możliwość zatrudnienia po okresie stażu