Staż: Specjalista ds. obsługi szkoleń
Data dodania: 2010.11.23

Nr referencyjnyF-265
StanowiskoStaż: Specjalista ds. obsługi szkoleń
BranżaIT
Miejsce pracyStara Iwiczna k. Piaseczna
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaPoszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, interesującej się zagadnieniami marketingu bezpośredniego i interenetowego, w tym social media.
Zakres obowiązkówDo Twoich obowiązków należeć będzie:
• Weryfikacja zgłoszeń na szkolenia.
• Przydzielanie terminu szkolenia zgodnie z preferencjami osób zgłaszających się.
• Kompletacja dokumentów szkoleniowych w wersji elektronicznej.
• Promowanie szkoleń poprzez działania PRowe oraz marketing bezpośredni.
• Promowanie strony szkoleniowej na Facebook.
• Promowanie szkoleń poprzez Goldenline.
Oferowane warunkiPodczas stażu posiądziesz wiedzę oraz umiejętności praktycznie z zakresu:
• Obsługi systemu klasy ERP do zarządzania dla małych i średnich firm SAP Business One, z naciskiem na obszar CRM.
• Obsługi podstawowych procesów biznesowych za pomocą systemu SAP Business One.
• Zagadnień marketingu bezpośredniego.
• Obsługi oprogramowania wspomagającego pracę zespołową i obieg dokumentów Microsoft Sharepoint (Intranet).

Oferujemy Tobie:
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
• Szkolenia wewnętrzne z Microsoft Sharepoint.
• Szkolenie z zakresu obsługi systemu klasy ERP SAP Business One z certyfikacją.
• Elastyczny czas pracy.
• Staż 3 miesięczny w Piasecznie.
• 1000 PLN na rękę.
• Możliwość uzyskania etatu.
• Pracę od zaraz.