Staż przygotowujący do pracy jako Product Manager
Data dodania: 2012.08.16

Nr referencyjnyF-414
StanowiskoStaż przygotowujący do pracy jako Product Manager
Branża
Miejsce pracyWarszawa
Województwo
Typ ofertyStaż
WymaganiaPrzeprowadzamy rekrutację na stanowisko:
STAŻYSTY

Miejsce pracy: Warszawa
Jeżeli studiujesz zaocznie i poszukujesz pierwszej pracy,
Jesteś zmotywowany do działania, a także samodzielny,
Bądź właśnie skończyłeś studia i szukasz pracy w której mógłbyś realizować własne pomysły, a także nabyć doświadczenia
To zapraszamy do ISecMana!

Oczekujemy:
- skutecznej realizacji zleconych zadań,
- komunikatywności,
- kreatywności w rozwiązywaniu problemów i podejmowania inicjatywy,
- dyspozycyjności (pn-pt, od 8:00 – 16:30),
- optymizmu i dążenia do celu!

Zakres obowiązkówTwoje zadania:
- pozyskiwanie klientów i trenerów na szkolenia,
- budowanie bazy kontrahentów,
- osiąganie celów sprzedażowych nałożonych przez Managera,
- przygotowywanie materiałów promocyjnych i promowanie szkoleń w mediach,
- tworzenie ofert szkoleniowych,
- współpraca z grafikiem.
Oferowane warunkiOferujemy:
- pracę w młodym zespole,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- duże możliwości awansu w ramach projektu.

Prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego z informacją dlaczego do naszego zespołu mamy wybrać właśnie Ciebie na adres rekrutacja31@software.com.pl !

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).