Staż studencki w dziale administracji
Data dodania: 2018.10.19

Nr referencyjnyF-1055
StanowiskoStaż studencki w dziale administracji
Branża
Miejsce pracy
Województwo
Typ oferty
WymaganiaOCZEKUJEMY OD CIEBIE:
• bycia studentem/studentką II lub III rok studiów pierwszego stopnia, ewentualnie I rok studiów drugiego stopnia (warunek konieczny)
• dyspozycyjności 3 dni w tygodniu, min. 5 godzin dziennie
• wysokiej kultury osobistej, wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
• dokładności oraz umiejętności organizacyjnych
• znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych, biegłej znajomości aplikacji MS Office
• terminowości, dokładności, staranności
• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• samodzielności w realizacji zadań.
Zakres obowiązkówCZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ ?
• wsparciem przy organizacji i obsłudze lokalnych wydarzeń marketingowych oraz szkoleń
• współpracą z firmami zewnętrznymi
• aktywnym wsparciem zespołu sprzedażowego w bieżących obowiązkach administracyjnych
• dbaniem o profesjonalny wizerunek oddziału i estetykę pomieszczeń biurowych
• obsługą urządzeń biurowych
• obsługą korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• obsługą przesyłek kurierskich
• zaopatrzeniem biura w materiały biurowe, artykuły spożywcze oraz materiały marketingowe.
Oferowane warunkiCO PROPONUJEMY ?

• możliwość wykorzystania swoich umiejętności w praktyce
• dużą samodzielność w organizacji pracy
• praktykę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• naukę pod kierunkiem doświadczonych specjalistów
• nowoczesne i przyjazne środowisko pracy