Staż w Dziale Rekrutacji
Data dodania: 2015.05.29

Nr referencyjnyF-750
StanowiskoStaż w Dziale Rekrutacji
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
Wymagania• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Zainteresowanie branżą HR
• Kreatywność, umiejętność pracy w zespole
Zakres obowiązków• Przygotowywanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
• Wyszukiwanie kandydatów w bazie danych i innych dostępnych źródłach
• Kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami z całej Europy
• Przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych kandydatów w języku angielskim
• Udział w tworzeniu materiałów i narzędzi rekrutacyjnych
• Drobne zadania administracyjne
Oferowane warunki• 2 - miesięczny bezpłatny staż – dla najlepszych po jego odbyciu istnieje możliwość zatrudnienia
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz międzynarodowym środowisku
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Okazję ciągłego doskonalenia umiejętności językowych