Staż w Zespole Komunikacji
Data dodania: 2017.12.18

Nr referencyjnyF-1001
StanowiskoStaż w Zespole Komunikacji
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
Wymagania

Zakres obowiązków:

Wsparcie redakcyjne przy opracowywaniu tekstów do mediów wewnętrznych,
Wsparcie przy planowaniu i realizacji kampanii komunikacji wewnętrznej,
Wsparcie w administracji intranetową stroną www,
Wsparcie w administrowaniu telewizją wewnętrzną,
Przygotowywanie newsletterów i onepagerów,
Przygotowywanie prezentacji ppt podsumowujących kampanie komunikacyjne.
Zakres obowiązkówPoszukujemy:

Studentów studiów magisterskich, lub ostatniego roku studiów licencjackich/magisterskich, preferowane kierunki związane z Komunikacją/Marketingiem/Socjologią/Psychologią/Językiem, którzy:

Mają „lekkie pióro”,
Sprawnie posługują się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point),
Interesują się tematyką Komunikacji,
Są nastawieni na rozwój, zdobywania nowej wiedzy,
Komunikują się w języku angielskim.
Oferowane warunkiOferujemy:

3 miesięczny staż w Zespole Komunikacji Wewnętrznej z możliwością przedłużenia
Elastyczny czas pracy, pół etatu
Wsparcie przy realizacji ciekawych projektów komunikacyjnych
Wynagrodzenie za staż
Możliwość pracy w międzynarodowej firmie
Pracę w miłej atmosferze