Staż w Zespole Rozwoju i Talentów
Data dodania: 2018.04.13

Nr referencyjnyF-1020
StanowiskoStaż w Zespole Rozwoju i Talentów
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ oferty
WymaganiaBędziesz zajmować się:
•wprowadzaniem informacji do bazy danych
•wsparcie w prowadzeniu centralnej bazy danych
•administracją szkoleń
•pomocą w bieżących pracach administracyjno-biurowych
Zakres obowiązkówAplikuj jeśli:
•posiadasz status studenta, kierunków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi bądź pokrewnych
•jesteś osobą dyspozycyjną
•masz doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych
•mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń
•sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)
•umiesz organizować pracę własną, planować zadania, ustalać priorytety
•jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną, dbającą o jakość wykonywanej pracy
•znasz język angielski
Oferowane warunkiCo zyskasz?
•staż w oparciu o umowę zlecenie
•wynagrodzenie za swoją pracę
•możliwość udziału w szkoleniach rozwojowych
•możliwość pracy z doświadczonymi osobami
•możliwość pracy w międzynarodowej firmie, w młodym, entuzjastycznym zespole