Staż w Zespole Szkoleń i Rozwoju – umowa zlecenie/ Warszawa
Data dodania: 2017.11.20

Nr referencyjnyF-990
StanowiskoStaż w Zespole Szkoleń i Rozwoju – umowa zlecenie/ Warszawa
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaAplikuj, jeśli:
•posiadasz status studenta studiów dziennych lub wieczorowych lub zaocznych, kierunków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi bądź pokrewnych. Szczególnie mile widziani studenci do maksymalnie IV roku studiów.
•jesteś osobą w pełni dyspozycyjną
•masz doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych
•mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń
•sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)
•umiesz organizować pracę własną, planować zadania, ustalać priorytety
•jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną, dbającą o jakość wykonywanej pracy
•masz umiejętności komunikacyjne
•znasz dobrze język angielski
Zakres obowiązkówBędziesz zajmować się:
•wsparciem w organizacji i logistyce szkoleń
•obsługą wewnętrznego systemu Zarządzania Szkoleniami
•administracją szkoleń
•pomocą w przygotowaniu materiałów szkoleniowych
Oferowane warunkiCo zyskasz?
•staż w oparciu o umowę zlecenie
•wynagrodzenie za swoją pracę
•możliwość udziału w szkoleniach rozwojowych
•możliwość pracy z doświadczonymi osobami
•możliwość pracy w międzynarodowej firmie, w młodym, entuzjastycznym zespole