Staż w Zespole Szkoleń i Wizerunku Pracodawcy
Data dodania: 2018.01.26

Nr referencyjnyF-1006
StanowiskoStaż w Zespole Szkoleń i Wizerunku Pracodawcy
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaSzukamy Stażystów do Zespołów:

Wizerunek pracodawcy - Będziesz zajmować się:
•organizacją i logistyką kampanii wizerunkowych wśród studentów
•współpracą z Ambasadorami Skanska
•kontaktem z uczelniami

Szkolenia i rozwój pracowników - Będziesz zajmować się:
•obsługą wewnętrznego systemu zarządzania szkoleniami
•wsparciem w organizacji i logistyce szkoleń
•pomocą w przygotowaniu materiałów szkoleniowych
Zakres obowiązkówAplikuj jeśli:
•posiadasz status studenta studiów wieczorowych lub zaocznych, kierunków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi bądź pokrewnych
•jesteś osobą w pełni dyspozycyjną (ok.40 godzin/ tyg.)
•masz doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych
•sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)
•interesujesz się tematyką HR
•masz umiejętności komunikacyjne
•znasz dobrze język angielski
Oferowane warunkiCo zyskasz?
•staż w oparciu o umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy
•wynagrodzenie za staż
•możliwość poznania różnorodnych procesów HR-owych
•możliwość pracy z doświadczonymi osobami
•możliwość pracy w międzynarodowej firmie, w młodym, entuzjastycznym zespole