Stażysta Działu Administracja
Data dodania: 2013.06.24

Nr referencyjnyF-484
StanowiskoStażysta Działu Administracja
Branża
Miejsce pracyWarszawa
Województwo
Typ ofertyStaż
Wymagania• szybkość działania i otwartość na nowe zadania,
• umiejętność pracy w zespole,
• optymizm,
• biegła obsługa komputera oraz programów MS Office,
• status studenta.
Zakres obowiązków• wsparcie administracyjne działu,
• administracja poczty przychodzącej i wychodzącej,
• ewidencja faktur sprzedaży i kosztowych,
• sporządzanie pism biurowych zgodnie ze standardami,
• administracja zakupami artykułów biurowych,
• zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie,
• archiwizacja, kopiowanie i kserowanie dokumentów,
• prace biurowe.
Oferowane warunki• nabycie cennego doświadczenia,
• możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem działu administracji obsługującego wszystkie oddziały firmy w Polsce,
• elastyczny czas pracy,
• bezpłatną umowę stażową oraz referencje po odbyciu stażu.