Stażysta Działu HR
Data dodania: 2014.09.17

Nr referencyjnyF-664
StanowiskoStażysta Działu HR
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaCzy jesteś osobą, która:

• wiąże swoją przyszłość zawodową z obszarem Zarządzania Zasobami Ludzkimi?
• chciałaby aktywnie wspierać różnorodne projekty z obszaru HR w dużej firmie medialnej?
• jest ambitna, otwarta, lubi pracować w zespole i potrafi się skutecznie komunikować?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, aplikuj do nas!

Nasze oczekiwania:
• student/ka, absolwent/ka studiów humanistycznych, bądź ekonomicznych
• bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Outlook, Excel, Word, Power Point) jako warunek konieczny
• dobra znajomość języka angielskiego
• doskonała komunikacja i organizacja pracy
• umiejętność komunikacji i współpracy z osobami z różnych specjalizacji
• poczucie humoru
• odpowiedzialność za wykonaną pracę
• doświadczenie w obszarach HR będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązkówDzięki współpracy z naszym działem:
• nauczysz się pracy w dynamicznym zespole Działu HR
• poznasz różnorodne zagadnienia i projekty z branży HR
• poznasz funkcjonowanie Działu HR w największej grupie medialnej w Polsce
Oferowane warunkiOferujemy bezpłatny staż zawodowy w największej grupie medialnej w Polsce.