Stażysta Redakcji Informacyjnej
Data dodania: 2019.02.14

Nr referencyjnyF-1064
StanowiskoStażysta Redakcji Informacyjnej
BranżaMedia
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaNasze oczekiwania:
• student/ka lub absolwent/ka, preferowane kierunki: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, public relations, ekonomia, politologia, zarządzanie, filologia polska, anglistyka, iberystyka, germanistyka, rusycystyka, filozofia
• doskonała orientacja w bieżących wydarzeniach politycznych i społecznych
• dobra znajomość języka obcego
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność

Zakres obowiązkówW trakcie stażu będziesz:
• selekcjonować informacje i pozyskiwać kluczowych rozmówców
• przeprowadzać krótkie rozmowy z najważniejszymi postaciami ze świata polityki, kultury i sportu
• współpracować z reporterem relacjonującym wydarzenia na żywo
• współpracować z operatorem kamery
• uczestniczyć w planowaniu produkcji realizowanych poza studiem
Oferowane warunkiDzięki nam dowiesz się:
• jak powstaje program informacyjny
• na czym polega praca prezentera, wydawcy, producenta i reportera
• jak przeprowadzić dobry wywiad
• jak relacjonuje się wydarzenia na żywo
• jak funkcjonuje najnowocześniejsze w Polsce studio telewizyjne

Oferujemy bezpłatny staż zawodowy w największej grupie medialnej w Polsce.

Aplikuj na stronie: https://kariera.tvn.pl/praca-w-tvn-praktyki/stazysta-redakcji-informacyjnej,9352.html