Stażysta / Stażystka j. francuski
Data dodania: 2011.01.11

Nr referencyjnyF-281
StanowiskoStażysta / Stażystka j. francuski
BranżaObsługa Klienta
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaIdealni kandydaci to osoby:

• Biegle władające językiem francuskim w mowie i piśmie
• Będące absolwentami lub studentami IV lub V roku kierunków filologicznych lub ekonomicznych prowadzonych w językach obcych
• Posiadające dobrą znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Energiczne, komunikatywne, dynamiczne, otwarte na nowe doświadczenia zawodowe
• Odpowiedzialne i potrafiące zarządzać własnym czasem pracy

Dodatkowymi atutami będą:
• Znajomość innych języków obcych
• Doświadczenie w pracy z klientami
• Doświadczenie w telemarketingu
Zakres obowiązkówOsoby , których poszukujemy będą odpowiedzialne za:
• Profesjonalną obsługę klienta korporacyjnego w języku francuskim
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
• Przygotowywanie raportów i analiz
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Oferowane warunkiOferujemy:
• Możliwość codziennej pracy z językiem francuskim
• Możliwość nawiązania pracy po okresie próbnym
• Zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w pracy z klientami zagranicznymi
• Wyposażone stanowisko pracy
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Miłą atmosferę

Rozpoczęcie stażu przewidywane jest w miesiącu kwietniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym: OK/FRANC/ALB/111/WAW w tytule maila na adres:

praca@smtsoftware.com

Prosimy o załączenie w CV następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).