Stażysta w Departamencie Operacji Bankowych
Data dodania: 2016.10.18

Nr referencyjnyF-909
StanowiskoStażysta w Departamencie Operacji Bankowych
BranżaFinanse i Bankowość
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaOd Kandydatów oczekujemy:
• studia na kierunku: finanse, bankowość, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne,
• dyspozycyjności (od poniedziałku do piątku w godzinach 08.30-16.30),
• znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel),
• zainteresowania zagadnieniami z obszaru finansów,
• umiejętności analitycznych.

Poszukujemy osób samodzielnych i dokładnych.
Zakres obowiązkówStażysta będzie współodpowiedzialny za:
• pomoc w obsłudze zajęć komorniczych rachunków bankowych Klientów Banku,
• prowadzenie ewidencji zajęć i korespondencji,
• uczestniczenie w procesie obsługi zwrotów korespondencji masowej – przygotowywanie raportów i analiz.
Oferowane warunkiOferowane warunki:
• zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy zlecenie,
• opieka merytoryczna pracownika Departamentu Operacji Bankowych,
• ciekawy staż w miłym i zgranym zespole, dające możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji,
• elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania czasu pracy do odbywanych zajęć).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego mailem (koniecznie z nazwą stanowiska w tytule) na adres:
rekrutacja@plusbank.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez PLUS BANK S.A. prowadzonej obecnie
oraz w przyszłości. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez PLUS BANK S.A. z siedzibą w Warszawie Al. Stanów Zjednoczonych 61A zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oferty pracy dla osób wiążących swoją karierę z sektorem bankowości prezentujemy na naszej stronie internetowej www.plusbank.pl