Stażysta w Dziale HR
Data dodania: 2015.02.14

Nr referencyjnyF-719
StanowiskoStażysta w Dziale HR
BranżaHR
Miejsce pracyWarszawa, ul. Osmańska 14
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
Wymagania
Kogo szukamy:
- Osób studiujących (III-V rok), interesujących się tematyką zarządzania zasobami ludzkimi i pragnących zdobyć doświadczenia zawodowe w obszarze Human Resources
- Dyspozycyjnych w wymiarze ok 15-20 godz. tygodniowo
- Gotowych na długofalową współpracę – staż trwa min. 6 miesięcy

Od kandydatów oczekujemy:
- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
- Sprawnego posługiwania się pakietem MS Office (Excel, PowerPoint)

Idealny kandydat powinien wyróżniać się:
- Proaktywnością, inicjatywą i zaangażowaniem
- Chęcią uczenia się i nieustającego doskonalenia
- Silnym zorientowanie na klienta wewnętrznego i realizację celów
- Ponadprzeciętnymi zdolnościami komunikacyjnymi – łatwością wyrażania myśli w mowie i piśmie
- Lojalnością, sumiennością i samodzielnością
Zakres obowiązków
Charakterystyka stażu - zadania:

Jako stażysta w dziale HR będziesz uczestniczyć w projektach i procesach z zakresu rekrutacji i selekcji, komunikacji wewnętrznej i administracji personalnej. Będziesz kontaktować się z dostawcami usług, zarządzać bazami danych, organizować spotkania. Zdobędziesz również doświadczenie w przygotowywaniu analiz i prezentacji na potrzeby zarządu i międzynarodowych struktur HR. Będziesz mieć możliwość realizacji samodzielnych projektów, raportując bezpośrednio do HR Managera polskiej spółki.
Oferowane warunki
Naszemu stażyście oferujemy:
- Pracę w dynamicznym, ambitnym, nastawionym na sukces zespole
- Szansę zdobywania licznych doświadczeń w obszarze HR i biznesu farmaceutycznego
- Możliwość godzenia studiów dziennych z aktywnością stażową
- Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
- Niezbędne narzędzia pracy
- Wynagrodzenie

Osoby spełniające wymienione kryteria zapraszamy do przesyłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres anna.kosmatka@glenmarkpharma.com z dopiskiem HR Student