Stażysta w dziale HR
Data dodania: 2016.04.15

Nr referencyjnyF-851
StanowiskoStażysta w dziale HR
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaPoszukujemy:

 Studentów III, IV lub V roku zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii,

socjologii lub pokrewnych

 Osób zainteresowanych tematyką HR

 Zaangażowanych

 Kreatywnych

 Komunikatywnych z wysokimi zdolnościami interpersonalnymi

 Posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

 Posługującym się bardzo dobrze programami pakietu MS Office
Zakres obowiązkówObowiązki:

 Wsparcie przy procesach rekrutacji (publikowanie ogłoszeń, selekcja aplikacji,

umawianie kandydatów na spotkania, współprowadzenie rozmów

rekrutacyjnych, rekomendowanie kandydatów)

 Wyszukiwanie kandydatów metodą direct search

 Tworzenie bazy danych kandydatów

 Prace administracyjne

 Działania z zakresu employer branding (promocja marki pracodawcy w

mediach, uczestnictwo w targach pracy, nawiązywanie współpracy w

uczelniami oraz kołami naukowymi)
Oferowane warunkiOferujemy:

 Referencje po zakończeniu praktyk

 Możliwość pracy zdalnej

 3 miesięczne, bezpłatne praktyki w wymiarze ok. 15 godzin tygodniowo

 Możliwość nauki w młodym, dynamicznym zespole

 Zdobycie doświadczenia zawodowego

 Możliwość wdrażania swoich pomysłów i rozwiązań

 Dla najlepszych możliwość dalszej współpracy projektowej