Telefoniczny Doradca Klienta w Call Center - Okęcie
Data dodania: 2013.05.08

Nr referencyjnyF-466
StanowiskoTelefoniczny Doradca Klienta w Call Center - Okęcie
BranżaObsługa Klienta
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania• Wykształcenie min. średnie
• Mile widziani studenci
• Nie wymagamy doświadczenia!
• Znajomość obsługi komputera
• Silna motywacja do pracy i zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
• Komunikatywność
Zakres obowiązków• Telefoniczny Kontakt z Klientem
• Zakres obowiązków zależny od projektu (infolinia, sprzedaż, windykacja)
• Praca II zmianowa w godz. 9:00 – 15:00 i/lub 15:00 – 21:00, od pn. do pt
Oferowane warunki• Pracę na podstawie umowa zlecenie
• Bezpłatne szkolenie przygotowujące
• Wynagrodzenie godzinowe 10zł brutto
• Możliwość rozwoju i awansu na stanowiska specjalistyczne i kierownicze
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• System profesjonalnych szkoleń oraz stałe wsparcie doświadczonych trenerów