Telemarketer/ka
Data dodania: 2007.12.18

Nr referencyjnyF-59
StanowiskoTelemarketer/ka
BranżaEdukacja/Szkolenia
Miejsce pracyPiaseczno
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaJeśli:
• Lubisz rozmawiać przez telefon
• Posługujesz się ładną polszczyzną w mowie i piśmie
• Masz łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon
• Jesteś osobą dynamiczną, zaangażowaną, o wysokiej kulturze osobistej, bezkonfliktową i uśmiechniętą
• Masz dobrą znajomość obsługi komputera
• Twoje doświadczenie w telemarketingu jest oczywiście dodatkowym atutem
Zakres obowiązków…to do Twoich zadań należeć może:
• Telefoniczna sprzedaż szkoleń otwartych
• Stały i aktywny kontakt telefoniczny z Klientami naszej firmy
• Umawianie terminów spotkań Klientów z naszymi trenerami
• Pielęgnacja i poszerzanie bazy danych
Oferowane warunki…my oferujemy Ci w zamian:
• Pracę w miłym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość uczestnictwa w wielu ciekawych szkoleniach
• Umowę zlecenie lub umowę o pracę
• Wynagrodzenie stałe plus premia w zależności od efektów
• Pracę na pół etatu – możliwość doboru godzin pracy w czasie od 8.30 do 16.30