Terenowy Doradca Dewizowy (Nr ref.: ACZ/05/2010)
Data dodania: 2010.10.19

Nr referencyjnyF-255
StanowiskoTerenowy Doradca Dewizowy (Nr ref.: ACZ/05/2010)
BranżaFinanse i Bankowość
Miejsce pracy
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych (preferowana branża B2B)
• Prowadzenie własnej działalności gospodarczej – warunek konieczny
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i sprzedażowe
• Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami
• Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
Zakres obowiązkówOpis stanowiska:

Oferowana praca polega na aktywnej sprzedaży usług finansowych (finanse, ubezpieczenia, leasing), poszukiwaniu i docieraniu do nowych klientów oraz inicjowanie współpracy. Możliwy rozwój w ramach struktur firmowych na stanowisko area sales manager / country manager.
• Wyszukiwanie potencjalnych klientów
• Prezentowanie usług firmy
• Czynności administracyjne związane z podpisywaniem umów ramowych z Klientami
• Utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami.
Oferowane warunkiOferujemy

• Długofalową współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług dewizowych
• Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie prowizyjne
• Szkolenia
• Możliwość awansu wewnątrz struktur firmowych
• Elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie cv ze szczegółowym opisem doświadczenia zawodowego na adres: mejchman@selectone.com.pl