Wolontariusz
Data dodania: 2014.06.25

Nr referencyjnyF-623
StanowiskoWolontariusz
BranżaOrganizacje pozarządowe
Województwomazowieckie
Typ ofertyWolontariat
WymaganiaWolontariuszu! Zgłoś się do zespołu OFIP!

Już 8-15 września w Warszawie odbędzie się VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które jest wyjątkowym świętem całego III sektora. W tym czasie Warszawa staje się stolicą NGO, a Krakowskie Przedmieście zamienia się w tętniące życiem miasteczko pozarządowe. Dzięki OFIP-owi organizacje mogą w ciekawy sposób przedstawić swoje działania, a także zachęcić obywateli do aktywnego włączania się w życie społeczne.

Wymagania:

• ukończone 18 lat,
• dyspozycyjność,
• zaangażowanie.
Zakres obowiązków• obsługa biura Forum,
• kolportaż materiałów promocyjnych,
• pomoc przy organizacji Pikniku i Tygodnia Obywatelskiego,
• kontakt z organizacjami pozarządowymi współtworzącymi VII OFIP,
• redagowanie informacji i relacji dotyczących spotkań podczas Forum.
Oferowane warunki• umowę wolontariacką
• referencje,
• szkolenia i warsztaty,
• spotkania z ciekawymi ludźmi związanymi z III sektorem,
• szansę poznania organizacji ogólnopolskiej imprezy „od kuchni”,
• bezcenne doświadczenie w pracy przy organizacji i obsłudze dużego wydarzenia,
• pracę z młodymi ludźmi, którzy tak jak Ty posiadają zapał i energię.