konsultant/-ka działu utrzymania klienta
Data dodania: 2013.09.10

Nr referencyjnyF-510
Stanowiskokonsultant/-ka działu utrzymania klienta
BranżaObsługa Klienta
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
Wymagania- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- nienaganna dykcja i miły głos
- dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
Zakres obowiązków- aktywne działania sprzedażowe
- przedłużanie umów abonenckich w oparciu o bazę klientów
- pozyskiwanie nowych klientów
- sprzedaż usług dodatkowych
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Oferowane warunki- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- praca w niepełnym wymiarze godzin (5/8) w systemie rotacyjnym
- praca 5 dni w tygodniu od pon – sob w godz. 8-13 i 16-21
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja za każde zrealizowane zdarzenie)
- szkolenie przygotowujące do pracy
- przyjazna atmosfera pracy w zespole