opiekun osób starszych
Data dodania: 2013.05.21

Nr referencyjnyF-474
Stanowiskoopiekun osób starszych
BranżaInne
Miejsce pracyNiemcy
Województwo
Typ ofertyOferta Pracy
Wymaganiaco najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w pracy z osobami starszymi
Zakres obowiązków
Oferowane warunkiPromedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla Opiekunów osób starszych
w Niemczech. Oferujemy legalną i bezpieczną formę współpracy oraz największy pakiet świadczeń dodatkowych. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczech
Praca na stałe, na zastępstwo – od zaraz
Tylko teraz do 600 zł dodatkowej premii!

Praca polega na towarzyszeniu osobie starszej i wpieraniu jej w czynnościach życia codziennego, takich jak pomoc w poruszaniu się, pielęgnacji, w przygotowywaniu i przyjmowaniu posiłków oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

- posługujesz się językiem niemieckim
- masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi

ZAPEWNIAMY:
- legalną formę współpracy
- atrakcyjne zarobki + opłacony ZUS
- dodatkowe ubezpieczenie
- terminowe wypłaty wynagrodzenia
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
- wsparcie Promedica24 podczas pobytu w Niemczech i Polsce

KONTAKT:
- odwiedź nasze biuro: Katowice, ul. Kościuszki 49/2
- napisz: praca@promedica24.pl
- zadzwoń: (32) 209 20 16 lub (22) 44 87 222
- lub wyślij SMS o treści „praca” pod: +48 666 096 760

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 48h!

Promedica24, Al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, www.opiekunki.promedica24.pl