praktykant/-ka
Data dodania: 2011.01.31

Nr referencyjnyF-284
Stanowiskopraktykant/-ka
BranżaHR
Województwomazowieckie
Typ ofertyPraktyka
WymaganiaJeżeli jesteś osobą, która:

• lubi pracę z ludźmi i jest zainteresowana obszarem HR

• chce się rozwijać w rekrutacji i pracy z klientem (w tym w działaniach sprzedażowych)

• posiada doskonałe zdolności interpersonalne i jest otwarta na wyzwania

• jest studentem uczelni wyższej lub absolwentem

• posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

to właśnie Ciebie szukamy!
Zakres obowiązkówJako praktykant/-ka będziesz odpowiedzialny/a za:

• udzielanie informacji kandydatom na temat aktualnych ofert pracy

• wstępna selekcja aplikacji

• kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami do pracy tymczasowej

• pomoc konsultantom w prowadzonych projektach rekrutacyjnych

• prowadzenie teczek osobowych

• archiwizacja dokumentów
Oferowane warunkiDołączając do Randstad zyskasz:

• możliwość współpracy z najlepszymi profesjonalistami na rynku HR

• otwartą i przyjazną atmosferę pracy

• zdobycie ciekawych doświadczeń w firmie doradztwa personalnego

Praktyki są bezpłatne.

Dla najlepszych po odbyciu praktyk możliwość zatrudnienia!