specjalista ds. sprzedaży
Data dodania: 2010.07.13

Nr referencyjnyF-235
Stanowiskospecjalista ds. sprzedaży
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyOferta Pracy
WymaganiaWymagania:
 doświadczenie w sprzedaży
 komunikatywność , otwartość, kreatywność
 umiejętność pracy w zespole
 dobra organizacja pracy, samodzielność
 odpowiedzialność
 sumienność, dokładność, wytrwałość
 umiejętność pracy pod presją czasu
 obsługa urządzeń biurowych
 znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na Word, Excel, Power Point

Zakres obowiązkówOpis stanowiska pracy
 Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Osoba ta będzie odpowiedzialna za sprzedaż powierzchni reklamowych na nośnikach należących do portfolio firmy.
 Obowiązki pracownika będą polegały na poszukiwaniu nowych kontrahentów oraz na utrzymywaniu kontaktów z obecnymi klientami naszej firmy. Dodatkowe zadania, jakie będą stały przed kandydatami na opisywane stanowisko to między innymi kreatywne podejście do sprzedaży oraz nawiązywanie współpracy np. w zakresie świadczonych także przez naszą firmę usług w zakresie kreacji wizerunku, tworzenia corporate identity, stałej obsługi graficznej, a także kompleksowego doradztwa i wykonywania wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.
 Miejsce pracy to zarówno biuro (kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientem, budowa baz danych, itp.) jak i wizyty bezpośrednio u klientów. Wszystkie obowiązki wykonywane będą na terenie Warszawy – adres biura ul. Długa 44/50; 00-281 Warszawa.
Oferowane warunkiOferujemy:

 możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w branży reklamowej
 młody, przyjazny zespół współpracowników
 elastyczne godziny pracy
 szybka ścieżka awansu
 atrakcyjne warunki finansowe – wynagrodzenie stałe plus prowizja