stażysta
Data dodania: 2013.07.09

Nr referencyjnyF-489
Stanowiskostażysta
BranżaMarketing/Reklama/PR
Województwomazowieckie
Typ ofertyStaż
WymaganiaWymagania:
 Otwartość na doświadczenia i pomysłowość przy realizowaniu wciąż nowych projektów
 Kontakt z mediami
 Spontaniczność i kreatywność w codziennym funkcjonowaniu
 Chęć zdobywania nowych umiejętności przy współpracy z zespołem firmy
 Energia w działaniu, pewność sobie i pozytywne nastawienie
 Niestandardowe zainteresowania i ciągła potrzeba działania na pełnych obrotach
 Dobra znajomość zasad gramatyki, ortografii, lekkie pióro
 Dobrze rozwinięta umiejętność komunikacyjna oraz łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości
 Umiejętność pracy pod presją czasu
Zakres obowiązkówZadania:
 Wypracowywanie z zespołem nowych form reklamy firmy
 Pomoc przy realizacji projektów
 Aktywna promocja firmy
 Pisanie tekstów, referowanie nowych wydarzeń związanych ze specjalizacją firmy
Oferowane warunkiOferujemy
 6. miesięczny bezpłatny staż w dostosowanym wymiarze godzin (4-6 godzin w tygodniu)
 Rozpoczęcie stażu w dogodnym terminie
 Zdobywanie doświadczenia w obszarze PR
 Poznanie tajników funkcjonowania firmy szkoleniowej
 Nabycie doświadczenia dziennikarskiego i edytorskiego
 Przyjazną atmosferę i pracę w młodym, dynamicznym zespole